Dla nas nie ma rzeczy niewykonalnych

Kilka słów o firmie

Świadczymy kompleksowe usługi utylizacyjne, począwszy od najmu kontenerów po wykonanie całego zakresu prac związanych z wywozem odpadów, gruzu oraz ziemi. Działamy zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce odpadami oraz normami środowiskowymi. Gwarantujemy rzetelne zabezpieczenie, odzysk i utylizację odpadów budowlanych, tym samym przyczyniając się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę usługową. Obecnie oferujemy również wynajem maszyn budowlanych oraz prace budowlane w zakresie cięcia i wiercenia w betonie.


Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.

O nas

Terminowość

Konkurencyjne ceny

Profesjonalną ekipa

Profesjonalne wykonanie

LUTHER Zaufaj profesjonalistom

Oferujemy wynajem maszyn budowlanych oraz prace budowlane w zakresie cięcia i wiercenia w betonie.

Wiercenie betonu

Wykonujemy wiercenie otworów rdzeniowych w betonie, w tym betonie zbrojonym, żelbetonie i innych pochodnych materiałach na sucho i mokro. Posiadamy niezbędne urządzenia, wiedzę oraz praktykę, do wykonywania otworów na wymiar, głębokość oraz pod dowolnym kątem.

 

Realizujemy zlecenia dla wszelkiego rodzaju prac instalacyjnych w budownictwie, takich jak np. montaż przepustów, barierek, złącz słupów, kotew, a także pobierania próbek betonu do analizy itp.
Zapewniamy wykonanie usług zgodnie z normami budowlanymi i technologiami stosowanymi we współczesnym budownictwie.

 

Cięcie betonu

Nasza firma przy realizacji prac cięcia betonu stawia na jakość, czas i bezpieczeństwo świadczonych usług. Nasze zaplecze techniczne i kadrowe pozwala nam zrealizować szeroką gamę usług wycinania w betonie na sucho i mokro, a tym samym sprostać najbardziej wymagającym przedsięwzięciom i oczekiwaniom naszych inwestorów.


Nasz profesjonalizm, wiedza i doświadczenie umożliwiają nam świadczenie tych usług na najwyższym poziomie.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zapraszamy do kontaktu
Pełny kontakt